english  česky       Domů  Kontakt    
Typy kurzů

Všeobecná angličtina
Všeobecná angličtina je náš standardní kurz, který vám dá dobrý základ ve všech aspektech anglického jazyka.Náš kurz vám poskytne základní vazby a slovní zásobu pomocí učebnic a doplňkového materiálu.Velký prostor je ponechán procvičování těmto jazykovým dovednostem: mluvení, poslechu, čtení a psaní. Procvičováním mluvené angličtiny, poslechu a nových jazykových informací je kurz utvořen tak, aby zlepšil vaší úroveň a maximálně podpořil vaší schopnost používat anglický jazyk. Budete mít jednoho učitele, který bude sledovat váš pokrok během studia.

Angličtina pro děti
Naučit se dobře cizí jazyk trvá mnoho let a je k tomu zapotřebí velká motivace. V jazykovém centru ROSS – ENGLISH LANGUAGE CENTER věříme, že zkušenosti, které umožníte získat svým dětem studiem jazyka, ovlivní jejich vztah k němu pro zbytek života.Pokud to budou příjemné a motivující zkušenosti, budou se učit s nadšením a budou se snažit své znalosti rozšiřovat. Naším cílem je pomoci všem dětem, které s námi studují, získat příjemné zkušenosti. Snažíme se proto dávat jim mnoho příležitostí k objevení jazyka a rozšíření jeho znalostí. Budeme se těšit na spolupráci s vaším dítětem a na hezké zážitky při výuce.

Intenzivní výuka
Intenzivní kurz angličtiny je v podstatě stejný jako náš program Všeobecné angličtiny. Je však zvýhodněn o 2 vyučovací hodiny dopoledne ( celkem 4 vyučovací hodiny za týden). Tímto získáte více studijního času, urychlíte váš pokrok a získáte větší přesnost porozumění a vyjadřování v kratší době.

Individuální výuka
Individuální výuka je velmi vhodný kurz pro získání maximálního pokroku během krátké doby. Tento kurz je velmi intenzivní a je 100% zaměřený na vaše požadavky v anglickém jazyce.Váš studijní program je speciálně vytvořen vaším učitelem tak, aby splňoval všechny vaše potřeby. Velice vhodnou kombinací je individuální výuka s výukou skupinovou.Velkou výhodou této varianty je odpolední spolupráce ve skupině a individuální přístup výuky v dopoledních hodinách s lektorem. Toto je výborný způsob k vašemu zdokonalení.

Příprava na mezinárodní zkoušky
Naše centrum ROSS – ENGLISH LANGUAGE CENTER poskytuje přípravu na mezinárodní a jiné zkoušky, což zajišťuje zlepšení znalostí vašeho anglického jazyka a připraví vás na vámi zvolenou zkoušku. Budete studovat ve vysoce strukturovaném kurzu a naši motivující učitelé vás budou provázet zajímavými lekcemi a budou dohlížet na vaše zlepšení. Uvědomujeme si, že každý student je jiný, proto kombinujeme strukturovaný kurz s osobním studijním plánem a individuální výukou.

Firemní a individuální výuka
Díky vynikajícímu know - how jsme schopni vám nabídnout efektivní řešení vašich potřeb a rádi s vámi budeme spolupracovat při naplnění vašich studijních plánů.
- individuální přístup - kurzy na míru
- výuka individuální i skupinová
- kurzy standardní, intenzivní i dálkové
- dojíždíme do firem
- učíme každý den: 8:00 – 13:00

BUSINESS ENGLISH - MALÉ SKUPINY výuka v tomto kurzu je zaměřena na vaše maximální zdokonalení v limitovaném čase. Studujte společně v malých skupinách. Cílem tohoto kurzu je soustředit se na profesionální jazykové potřeby jako jsou například: telefonování, sebejisté vystupovaní na mítincích, přednášení prezentací, řízení důležitých jednání a vedení odborných diskuzí, psaní profesionálních zpráv, psaní pracovních emailů a obchodních dopisů.

BUSINESS ENGLISH – INDIVIDIÁLNÍ VÝUKA tento kurz je vytvořen na míru pouze pro vás. Po sdělení vašich požadavků vám navrhneme kurz, který bude plně vyhovovat vašim potřebám.Individuální kurz je zaměřen na procvičování daných jevů v pracovním prostředí, tak aby splňoval specifické požadavky našeho klienta. Máte možnost si sami zvolit odbornost jazyka nebo se zaměřit na určitý projekt.